Sık sorulan sorular

1.DUVAR KAĞIDI NASIL SEÇİLMELİDİR?

 

Duvar kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta desenlerin büyük desenli, küçük desenli, sıralı veya sıralı olmayacak şekilde olması önemlidir. Örneğin antre duvar kağıtlarınızı seçerken alanda en az 7 kapı bulunduğunu desenleri böleceğini düşünürseniz daha az desenli kapılarınıza uyacak şekilde ve antre genişliği 120cm olduğunu bilerek 60cm mesafeden gördüğünüzde size hoş görünecek ürünler seçmelisiniz. Doğru duvar kağıdı için ‘ alp-aydekorasyon Manavgat duvar kağıdı ‘ firmamızı seçtiğinizde  bizim desteğimizi almanız ve biraz güvenerek doğru sonuç almanız gerekir.

2.HANGİ ODAYA HANGİ DUVAR KAĞIDI ALINIR? 

Duvar kağıdı alırken ürünlerin yıllarca kullanılacağı düşünülmelidir.’alp-aydekorasyon Manavgat duvar kağıdı’nın önerisi olarak büyük desenler tek duvarda veya en fazla iki duvarda kullanılmalı odanın kullanım amacına göre renk tonları ve desenler seçilmelidir.

 

 3.DUVAR KAĞIDI MI BOYA MI? 

‘alp-aydekorasyon Manavgat duvar kağıdı’ olarak kesinlikle duvar kağıdını önermekteyiz . Uygulaması boyunca eşyalarınıza zarar verme kirletme parkelerin batması gibi riskleri yoktur. Bunun yanı sıra satın aldığınız kaliteli bir duvar kağıdı 15 yıldan fazla kullanılabilir. Maliyet hesabı yaptığınızda boyadan daha ekonomik olduğunu görürsünüz bunun yanı sıra çok şık mekanlarınız olur ve mekanlarınızın değeri artacaktır. İnşaat firmaları bu sebeple boyadan vazgeçerek duvar kâğıdına yönelmişlerdir.

 4. DUVAR KAĞIDI NEREDEN ALINIR? 

Tabi ki ‘alp-aydekorasyon Manavgat duvar kağıdı’ndan alınmalıdır ürünlerimiz son trend ve kalitelidir.23 katalog ve 1000 nin üzerinde seçeneğimiz mevcuttur.

 

5. DUVAR KAĞIDI NE ZAMAN ALINIR? 

alp-aydekorasyon Manavgat duvar kağıdı’ndan duvar kağıdı tüm yıl boyunca alınabilir.

 

6. DUVAR KAĞIDI KIŞIN UYGULANABİLİR Mİ? 

alp-aydekorasyon Manavgat duvar kağıdı’ nın öneris Duvar kağıtları tüm yıl boyunca uygulanabilir. Dikkat edilmesi gereken uygulama alanında yüksek ısı değişimlerinin olmaması ve uygulama alanı ortam sıcaklığının 7,8 derece altına düşmemesidir.

7. DUVAR KAĞIDI ŞEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR? 

Duvar kağıdı seçerken mekanı kullanacak kişinin kendi beğenisi ön planda olmalıdır. Evinizde ne görmek istiyorsanız onu alın arkadaşlarınızın görmek istediklerini değil.

 

8. DUVAR KAĞIDI ÇOK PAHALI MI? 

Duvar kağıtları bilinen aksine son derece ekonomiktir. Kullanım ömrü boya ile kıyaslandığında 4 kat uzun ve görsel olarak son derece keyiflidir.

 

9. DUVAR KAĞIDI KULLANIŞLIMIDIR? 

Duvar kağıtları son derece kullanışlı malzemelerdir hızla uygulanabilir ve uzun yıllar bakım veya değişim gerektirmeden silinerek kullanılabilir.

 

10.DUVAR KAĞITLARI SAĞLAM VE UZUN ÖMÜRLÜMÜDÜR? 

 

alp-aydekorasyon Manavgat duvar kağıdı’nın kullandığı  duvar kağıtları son derece sağlam malzemelerdir hızla uygulanabilir ve uzun yıllar bakım veya değişim gerektirmeden silinerek kullanılabilir.